icon_widget_image Poniedziałek - Piątek: 7.00 - 17.00; Sobota: 8.00 - 13.00
Salon wyposażenia łazienek
18-400 Łomża, Aleja Legionów 44 lazienki@sanmet.pl icon_widget_image 662 181 232
Centrum narzędziowe
18-400 Łomża, Aleja Legionów 56 biuro@sanmet.pl icon_widget_image 692 451 692
Image Alt
VIESSMANN

Ogrzewanie podłogowe

VIESSMANN

Komponenty systemu ogrzewania

 

„Całość to coś więcej niż suma części składowych”. Zgodnie z tą dewizą firma Viessmann oferuje nie tylko pojedyncze komponenty grzewcze, spełniające wysokie wymogi Viessmann w zakresie jakości, niezawodności i efektywności.

 

Wszystkie produkty są ze sobą zintegrowane, tworząc zgrany system całościowy, w którym każdy z podzespołów doskonale współpracuje z pozostałymi. Tylko idealne współdziałanie zintegrowanych w systemie komponentów pozwala wykorzystać cały potencjał doskonałej, innowacyjnej technologii.

Ogrzewanie podłogowe

Firma Viessmann oferuje pełny osprzęt dla budowy systemu ogrzewania podłogowego, począwszy na orurowaniu, izolacji cieplnej i skrzynkach rozdzielczych, a skończywszy na zaworach mieszających z napędami i automatyce. W szczególności tak zaawansowane systemy jak ogrzewanie podłogowe wymaga starannego doboru wszystkich komponentów i zapewnienia płynnej współpracy z kotłem grzewczym lub pompą ciepłą. Automatyka tych urządzeń jest w pełni przystosowana do realizacji funkcji pracy ogrzewania podłogowego w rożnych trybach – także podczas tzw. “suszenia jastrychu”.

System instalacyjny ViPEX (PDF 1 MB)

Vitoset – kompletne wyposażenie dodatkowe

Oferowany przez firmę Viessmann asortyment Vitoset obejmuje wszystkie podzespoły potrzebne do pełnego wyposażenia domu w elementy grzewcze. Zaleta: wszystkie elementy są z sobą zgrane i można je połączyć zgodnie z indywidualnymi wymaganiami w ramach jednego systemu. Ponadto możliwa jest szybka i bezpieczna realizacja pomysłów użytkownika, ponieważ dla partnera branżowego firmy Viessmann wszystkie części są bezpośrednio dostępne i cechuje je najwyższa jakość.

 

Wszystkie podzespoły z szerokiego asortymentu wyposażenia dodatkowego firmy Viessmann łączy zastosowanie wysokojakościowych, sprawdzonych materiałów oraz ich idealne przetworzenie – dzięki temu gwarantujemy oddanie w ręce użytkownika naprawdę bezpiecznego i niezawodnego rozwiązania.

 

Vitoset – innowacyjna technologia, w której wszystkie podzespoły idealnie ze sobą współgrają. Zapytaj lokalnego partnera branżowego firmy Viessmann – chętnie udzieli on porady w zakresie różnych możliwości zastosowania Vitoset.

Rozdzielacze obiegów grzewczych


Rozdzielacze obiegów grzewczych firmy Viessmann, wykonane ze stali szlachetnej, przeznaczone są do stosowania w wodnych instalacjach CO według EN 12828 oraz w płaszczyznowych systemach chłodzenia według EN 1264.realizacji funkcji pracy ogrzewania podłogowego w rożnych trybach – także podczas tzw. “suszenia jastrychu”.

Grupy pompowe GDA i GRA

Wzbogacając ofertę urządzeń instalacji grzewczych, firma Viessmann wprowadza nowe, kompletne i sprawdzone fabrycznie zestawy pompowe, gotowe do podłączenia. Grupy pompowe z pompami cyrkulacyjnymi wysokiej sprawności, spełniają w pełni oczekiwania klientów wyposażone w dwa zawory odcinające z termometrami i zawór zwrotny.

Zestawy do napełniania wody, separatory powietrza

Zapobiegając tworzeniu się kamienia kotłowego i korozji sprawisz, że Twój system grzewczy będzie dłużej wydajny oraz mniej narażony na awarie.