O FIRMIE

Każdy kto kiedykolwiek zmierzył się z takim wyzwaniem jak remont lub przebudowa mieszkania, budowa domu bądź jakakolwiek inwestycja budowlana doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest w takiej sytuacji kupienie odpowiedniej jakości materiałów, wyposażenia i narzędzi. Zwykle wiąże się to z niebagatelnymi kosztami, trzeba też najeździć się po wielu firmach, co jest sporą stratą czasu. Można jednak tego uniknąć i nie przepłacać, bo Spółka Sp. z o.o.,
Sp. k. w Łomży oferuje artykuły metalowe, sanitarne i grzewcze oraz narzędzia renomowanych krajowych i zagranicznych producentów w bardzo korzystnych cenach – dostępne zarówno dla firm i przedsiębiorców w sprzedaży hurtowej, jak i w detalu dla odbiorców indywidualnych.
Sanmet Sp. z o.o., Sp. k. to specjalizująca się w branży metalowo-narzędziowej, sanitarno-grzewczej oraz sprzedaży wyposażenia łazienek rodzinna firma z Łomży. W ciągu 25 lat istnienia ta wiodąca na rynku lokalnym firma nawiązała szereg kontaktów z największymi producentami i dystrybutorami oferowanego przez nią bogatego asortymentu produktów najwyższej jakości. 
 
W salonie artykułów metalowych, sanitarnych i grzewczych  przy Al. Legionów 56 można kupić wszystko co jest potrzebne od drobnego remontu aż do poważnej inwestycji. Są więc w ogromnym wyborze drobiazgi jak gwoździe, śruby, wyroby z drutu, kołki i kotwy rozporowe, okucia, artykuły ścierne, ale też elektronarzędzia firm Bosch, Celma czy Makita, obrabiarki i narzędzia do obróbki drewna i metalu oraz narzędzia ręczne w ogromnym wyborze. Topowym towarem są w tej chwili kosiarki do trawy z dobrymi parametrami i w przystępnych cenach z serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Mieści się tam również sklep patronacki Grupy Topex, oferujący konkurencyjne cenowo narzędzia idealne dla osób wykorzystujących je od czasu do czasu czy majsterkowiczów, w salonie bez problemu można też kupić narzędzia i materiały do robót budowlanych, rynny, bramy i ogrodzenia i wiele, wiele innych produktów, bez których trudno się obyć. Są też w sprzedaży artykuły sanitarne, takie jak: armatura, filtry, podgrzewacze i wymienniki do wody, wodomierze, ciepłomierze, pompy, hydrofory, grzejniki, piece, rury, kształtki, przydomowe oczyszczalnie i przepompownie ścieków. Słowem, z tego salonu można wyjść kompletnie zaopatrzonym we wszystko czego potrzeba, od małego remontu do budowy domu na całe życie, a w podjęciu odpowiedniego wyboru służą pomocą kompetentni i znający się na rzeczy pracownicy, którzy sprawnie doradzą każdemu odpowiedni dla jego potrzeb zakup. Równie bogaty wybór czeka na klientów firmy Sanmet w salonie wyposażenia łazienek przy Al. Legionów 44 – w budynku centrum handlowego 4plus, gdzie można nabyć w ogromnym wyborze: baterie łazienkowe i kuchenne, zlewozmywaki, umywalki, miski ustępowe, wanny, kabiny natryskowe, przepływowe ogrzewacze wody, grzejniki łazienkowe (prawie 100 gotowych modeli oraz możliwość zrobienia grzejnika wg pomysłu i koloru wybranego przez klienta) a nawet komory gospodarcze i kabiny parowe. Firma oferuje szeroką gamę akcesoriów łazienkowych typu: syfony, zawory, wieszaki, mydelniczki, lustra, uchwyty i siedziska dla osób starszych i niepełnosprawnych, dozowniki oraz wiele innych dodatków.
 
W tym samym punkcie mieści się też salon niemieckiej firmy Viessmann, której to firma Sanmet jest jedynym przedstawicielem w regionie. Viessmann oferuje produkty z zakresu nowoczesnej techniki grzewczej: grzejniki, systemy wentylacji, kotły kondensacyjne, stacje uzdatniania wody, podgrzewacze c.w.u., pompy ciepła, ogrzewanie podłogowe, panele fotowoltaiczne i kolektory słoneczne. Ponad 90 lat doświadczenia, wysoka trwałość ze względu na wykorzystywanie przy produkcji materiałów najwyższej jakości oraz konkurencyjna – przy tak renomowanej firmie – cena sprawiają, że produkty Viessmann coraz częściej trafiają do polskich domów.
 
Również w salonie przy 4plus klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo ze strony pracowników, z resztą firma Sanmet prowadzi też działalność w zakresie usług i doradztwa, przede wszystkim w zakresie: wykonywania systemów grzewczych, instalacji C.O. i wodno-kanalizacyjnych, ale też przydomowych oczyszczalni ścieków, odkurzaczy centralnych, kominków czy termokominków.
Będąc też firmą wiodącą w regionie Sanmet dąży do konsolidacji małych firm instalatorskich, żeby śmielej występowały na zewnątrz i walczyły o zlecenia również na rynkach zewnętrznych, poza Łomżą, regionem i Podlasiem. Firma prowadzi również sprzedaż „na telefon” z dostawą na terenie Łomży i bardzo tanią wysyłką kurierską w każdy zakątek Polski, planuje też wejście na rynek klimatyzacji, glazury, terakoty i gresu, a kolejnym priorytetem jest ciągłe podnoszenie poziomu jakości oferowanych materiałów i usług, bo pozycja lidera na lokalnym rynku według właścicieli firmy obliguje ich do ciągłego rozwoju, przede wszystkim w trosce o zadowolenie klienta.
Adres: Aleja Legionów 56, Łomża
Telefony
Sekretariat: 86 218 45 73
Księgowość: 86 212 50 67
Dział hydrauliczny, metalowy: 86 218 69 22, kom. 662 296 592
Dział narzędziowy: 86 212 52 53, kom. 692 451 692
Wyceny ofert: 86 212 53 31

Godziny otwarcia:
Pn - Pt: 7:00 - 17:00
Sob: 8:00 - 13:00
E-mail: biuro@sanmet.pl
Adres: Aleja Legionów 44, 18-400 Łomża, Polska
Telefony
Salon Viessmann: 86 216 94 52, kom. 664 910 226
Salon Łazienek: 86 212 52 55, 86 212 52 56, kom. 602 126 007

Godziny otwarcia:
Pn - Pt: 8:00 - 18:00
Sob: 8:00 - 13:00
E-mail: viessmann@sanmet.com.pl

Search

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem